+421 903 783 159 info@king.sk

GROUND SUPPORT - ALUR Solutions & A.T.C. / Strešná konštrukcia - Rozmer 16m x 12m

Ground support je anglický odborný výraz pre konštrukcie, ktoré sa používajú na zavesenie techniky a scén. Jednotlivé dielce (Truss) ground supportu sú vyrobené  zo špeciálnych vytvrdených hliníkových zliatin. Všetky sú homologované a certifikované. Disponujeme sortimentom konštrukcií značiek A.T.C. a Alur solutions.

 Strešná konštrukcia so sedlovou strechou rozmeru 16x12 m (s postrannými vežami na šírku 24m - možnosť zavesenia zvukového systému) a výšky 10 m je  vytvorená z moderných hliníkových konštrukcií s veľmi vysokou nostnosťou a zakrytá sivou nepremokavou plachtou. Boky strešnej konštrukcie sú vyplnené čiernym  sitom. Vhodná pre koncerty, festiivaly a iné kultúrne podujatia. Maximálna velkosť vloženia pódia rozmerov 16x12 m.

King Light & Sound

Spoločnosť KING Light & Sound bola založená v roku 1998. Zaoberáme sa profesionálnym ozvučením a osvetlením rôznych typov akcií. Produkujeme a technicky zabezpečujeme širokú škálu kultúrnych a spoločenských podujatí od pódiových konštrukcií, projekcie, stanov až po mobiliár na eventy, teambuilding a dekoráciu stolov. Našou ambíciou je poskytovať kvalitné služby, predovšetkým naplnenie predstáv klienta. V prípade záujmu sa radi stretneme osobne a predstavíme možnosti naše služby. Pevne veríme, že sa rozhodnete pre spoluprácu s našou firmou.

Kontaktný formulár

    Odoslaním formulára súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov našej spoločnosti

    KONTAKTY