+421 903 783 159 info@king.sk

70. VÝROČIE SLOVENSKÉHO NÁRODNÉHO POVSTANIA

 Aj keď si výročie vypuknutia SNP pripomínajú aj v iných mestách na Slovensku a na svete, najväčšie sa konali v Banskej Bystrici. Oslavy 70. výročia SNP  organizujú Úrad vlády SR, Ministerstvo kultúry SR, Ministerstvo obrany SR, Ministerstvo vnútra SR, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych  záležitostí SR.
 Na oslavách sa zúčastnili viacerí hostia, medzi nimi aj prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, minister obrany Ruska Sergej Šojgu, premier  Slovenskej Republiky Róbert Fico, prezident Českej Republiky Miloš Zeman, Poľský prezident Bronislaw Komorowski, bývalý prezident Ivan Gašparovič, predstavitelia diplomatického zboru akreditovaní v SR, domáci a zahraniční účastníci protifašistického odboja a verejnosť. Spoločnosti KING Light & Sound, s.r.o. bolo veľkou cťou sa podielať na takejto veľkolepej udalosti, kde mohla zabezpečiť kompletné vybavenie celého eventu. Na tomto podujatí bol použitý najväčší support spoločnosti s rozmermi 16x14m, osvetlenie, ozvučenie , veľkoplošná LED obrazovka 8x6m, podlaha pre 850 VIP sedení, 850 VIP stoličieka 50m červeného koberca.

Share:
818 Views
King Light & Sound

Spoločnosť KING Light & Sound bola založená v roku 1998. Zaoberáme sa profesionálnym ozvučením a osvetlením rôznych typov akcií. Produkujeme a technicky zabezpečujeme širokú škálu kultúrnych a spoločenských podujatí od pódiových konštrukcií, projekcie, stanov až po mobiliár na eventy, teambuilding a dekoráciu stolov. Našou ambíciou je poskytovať kvalitné služby, predovšetkým naplnenie predstáv klienta. V prípade záujmu sa radi stretneme osobne a predstavíme možnosti naše služby. Pevne veríme, že sa rozhodnete pre spoluprácu s našou firmou.

Kontaktný formulár

    Odoslaním formulára súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov našej spoločnosti

    KONTAKTY