+421 903 783 159 info@king.sk
King Light & Sound - Realizačný tím
O nás

INFORMÁCIE

Spoločnosť KING Light & Sound bola založená v roku 1998. Od Dj-pultu sa naša firma vypracovala na stabilnú a najväčšiu spoločnosť na strednom Slovensku.

Spoločnosť sa zaoberá profesionálnym ozvučením a osvetlením rôznych typov akcií. Produkuje a technicky zabezpečuje širokú škálu kultúrnych a spoločenských podujatí od pódiových konštrukcií, projekcie, stanov až po mobiliár na eventy, teambuilding a dekoráciu stolov. Napríklad plesy, módne prehliadky, svadby, slávnosti, konferencie, firemné eventy, interierové a outdoorové akcie, festivaly, koncerty a mnoho ďalších podujatí.

Našou ambíciou je poskytovať kvalitné služby, predovšetkým naplnenie predstáv klienta. Veľmi nás teší spokojnosť našich zákazníkov v podobe stálych, dlhoročných vzťahov a samozrejme ďakovných listov.

V prípade záujmu sa môžme osobne stretnúť, kde Vám predložíme fotografie a videozáznamy zo svojich akcií. Pevne veríme, že sa rozhodnete pre spoluprácu s našou firmou.

Sledujte nás:

Prehrať
Prezentačné video

KING LIGHT & SOUND

Podujatia

Referencie

Odber noviniek

Newsletter:

King Light & Sound

Spoločnosť KING Light & Sound bola založená v roku 1998. Zaoberáme sa profesionálnym ozvučením a osvetlením rôznych typov akcií. Produkujeme a technicky zabezpečujeme širokú škálu kultúrnych a spoločenských podujatí od pódiových konštrukcií, projekcie, stanov až po mobiliár na eventy, teambuilding a dekoráciu stolov. Našou ambíciou je poskytovať kvalitné služby, predovšetkým naplnenie predstáv klienta. V prípade záujmu sa radi stretneme osobne a predstavíme možnosti naše služby. Pevne veríme, že sa rozhodnete pre spoluprácu s našou firmou.

Kontaktný formulár

    Odoslaním formulára súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov našej spoločnosti

    KONTAKTY