+421 903 783 159 info@king.sk

KRÁĽOVSKÝ VÍKEND NA LIPTOVE

V dňoch  15.5.- 17.5.2015 v spolupráci KING Light & Sound, s.r.o. a Tatry Mountain resorts sme pre Vás zorganizovali kráľovský víkend na Liptove. Tri dni plné skvelej zábavy aj taký bol víkend v Liptov Aréne. V piatok sa tancovalo na hity 80’a 90’rokov so skupinami Maduar, Salco, Boney M & ABBA revival a VIDEO DJktorý sa postaral o nejlepšiu video show. V sobotu nás zabavila Šláger paráda s live prenosom v TV Šláger s Martinom Jakubcom, Dušanom Grúňom, RobomKazíkom, Jadrankou a Drišľakom. V nedeľu na všetky (ne)poslušné deti čakal Miro Jaroš so svojími pesničkami, kúzelník Šesták a Majter N. V mene celej spoločnosti KING Light & Sound, s.r.o. sa chceme poďakovať všetkým ktorý sa kolektívne podieľali na tomto úžasnom projekte- Tatry Mountain Resorts, Tatralandia, Liptov Aréna.Ďalej by sme sa chceli poďakovať všetkým umelcom, ktorý sa spoločne podielali na vytvorení nezabudnuteľnej show……

Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. kompletne technicky zabezpečovala Kráľovský víkend. Použitá technológia: Stage o šírke 26m² ,80m² veľkoplošných LED obrazoviek, 90ks inteligentných efektových svetiel, 16KW konvenčného bieleho svetla pre televíziu.

Share:
809 Views
King Light & Sound

Spoločnosť KING Light & Sound bola založená v roku 1998. Zaoberáme sa profesionálnym ozvučením a osvetlením rôznych typov akcií. Produkujeme a technicky zabezpečujeme širokú škálu kultúrnych a spoločenských podujatí od pódiových konštrukcií, projekcie, stanov až po mobiliár na eventy, teambuilding a dekoráciu stolov. Našou ambíciou je poskytovať kvalitné služby, predovšetkým naplnenie predstáv klienta. V prípade záujmu sa radi stretneme osobne a predstavíme možnosti naše služby. Pevne veríme, že sa rozhodnete pre spoluprácu s našou firmou.

Kontaktný formulár

    Odoslaním formulára súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov našej spoločnosti

    KONTAKTY